Dziecko

Prezenty na pierwsze urodziny – najciekawsze propozycje

12 października 2017

Już w przyszłym tygodniu Jaś skończy roczek. Jak ten czas szybko leci! Z  tej okazji przygotowałam przegląd prezentów. Podczas wyboru podarunku, należy pamiętać, że 12-miesięczne dziecko jest ogromnie ciekawe świata. Wszystkiego chce dotknąć, wszystko chce zobaczyć i najchętniej wszędzie wsadziłoby tą swoją malutką rączkę. Interesuje się każdą szufladą i każdym urządzeniem w mieszkaniu. Jeśli samo mogłoby wybrać sobie prezent, byłyby to łyżki, garnki kuchenne no i oczywiście kable i gniazdka elektryczne. Czyli prawie wszystkie zakazane rzeczy.

Uważam, że dobrze byłoby, gdyby zabawka rozwijała zdolności manualne oraz intelektualne dziecka. Maluch niestety szybko znudzi się pluszakiem, przy którym nie będzie można nic zmajstrować.

Pomysły na prezenty

 

1. Piramida  z pudełek kartonowych – to wspaniała zabawka dla dzieci, które są  w ciągłym ruchu. Cena 69 zł, do kupienia tutaj.

2. Domek puzzle – to edukacyjna zabawka, która mówi kiedy dany element wkłada się lub wyjmuje z danego miejsca. Dodatkowo naśladuje odgłosy zwierząt, uczy kolorów, alfabetu, nazw pomieszczeń. Cena około 90 zł, do kupienia tutaj.

3. Puzzle sensoryczne drewniane – drewniane puzzle są zawsze dobrym prezentem. Cena około 55 zł, do kupienia tutaj.

4. Klocki lego duplo  – chyba wszystkie dzieci uwielbiają bawić się klockami. Przed zakupem, zwróćcie uwagę na przedział wiekowy. Naprawdę fajny zestaw można kupić już za 30 zł. Mój pierwszy samolot kosztuje 25 zł, do kupienia tutaj.

5. Cymbałki metalowe – to wspaniały pomysł na pierwszy instrument dla dziecka. Cena 69 zł, można kupić tutaj.

6.Interaktywny smartfon i pilot TV – taki zestaw to niezbędnik każdego malucha. Co dzieci kusi najbardziej? To co zakazane! Dlatego taki zakup to strzał w dziesiątkę. Interaktywny zestaw kosztuje około 80 zł i można kupić go tutaj.

 

1. Autko zdalnie sterowane Billy – potrafi zainteresować maluszka na nieco dłużej. Dziecko może bawić się nim samo, jak również razem z rodzicami. Cena około 130 zł, do kupienia tutaj.

2. Wooden story puzzle kształty –  Roczne dzieci zaczynają interesować się kształtami. Dlatego sorter to naprawdę bardzo fajny i trafiony prezent.  Cena około 130zł, możecie kupić tutaj.

3. Zabawka interaktywna Szczeniaczek Uczniaczek  – tego zabawnego pieska chyba wszyscy znają. Szczeniaczek zarówno uczy jak i bawi. Cena około 130 zł, do kupienia tutaj.

4. Kosiarka – to wspaniały prezent dla małego ogrodnika. Nie tylko tata może kosić trawę, ale dziecko także. Cena 120 zł, możecie kupić tutaj.

5. Tor piłeczkowy – maluchy uwielbiają takie zabawki, to naprawdę trafiony prezent. Cena 150 zł, do kupienia tutaj.

6. Pchacz – to zabawka wielofunkcyjna. Pomaga przy stawianiu pierwszych kroczków,  jest także koszykiem na zakupy i sorterem kształtów. Cena 130 zł, do kupienia tutaj.

 

1. Stoliczek edukacyjny – roczniaki uwielbiają bawić się na stojąco, siedzenie już dawno przestało być modne. Cena 170 zł,  do kupienia tutaj.

2. Kostka edukacyjna – to wiele wspaniałych możliwości zabawy, ukryte w jednym miejscu. Cena 160 zł, możecie ja kupić tutaj.

3. Huśtawka – chyba wszystkie dzieci uwielbiają się bujać na huśtawce. Cena około 180 zł, do kupienia tutaj.

4. Rolligo Pojazd dla Malucha – małe dzieci uwielbiają zabawę kuleczkami, pojazdami, a zabawka ta pozwala turlać, układać i popychać. Cena około 130zł, możecie kupić tutaj.

5. Przebijanka drewniana – uczy spostrzegawczości,  koncentracji oraz cierpliwości. Cena 160zł, do kupienia tutaj.

6 Jeździk Retro – to samochód dla prawdziwego mężczyzny. Cena 280 zł, możecie kupić tutaj.

Polub także

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

ninety nine − ninety five =