Dziecko

Mata i worek na zabawki – 2 w 1

5 czerwca 2017

Co raz częściej organizujemy sobie z Jasiem pikniki i zabawy na trawie. Zbieramy ze sobą zabawki i idziemy do ogrodu albo na polanę. Powstało jednak pytanie, w co zapakować zabawki i w jaki sposób urządzić kącik zabaw? Owszem, mogłabym zabawki spakować do torby, pod pachę wziąć koc i jak matka polka maszerować do przodu. Jednak znalazłam inne rozwiązanie. Bardzo przydatna okazała się nasza nowa mata, która pełni również funkcję worka.

Co to właściwie takiego jest?

Jest to duża powierzchnia materiału, o średnicy 100 cm. Posiada ona sznureczki, które łatwo można ściągnąć i w efekcie otrzymać  worek, który pomieści naprawdę dużo zabawek. Dzięki czemu o wiele łatwiej i szybciej możemy doprowadzić mieszkanie do porządku. Mata jest dwustronna i przyszyte są do niej kolorowe metki, które Jaś lubi oglądać i szarpać. 😉

Mata wykonana jest w 100% z bawełny, a  w środku znajduje się otulina antyalergiczna.  To właśnie dzięki temu ociepleniu, wspaniale sprawdza się nie tylko na dywanie w domu, ale również na trawce w ogrodzie.

Matę kupiłam TUTAJ. Jest to polska firma, której produkty są naprawdę bardzo dobrej jakości. Naszą matę prałam już w pralce i nic się z nią złego nie stało, nie straciła koloru, nie zmechaciła się ani nie straciła swojego kształtu.

Polub także

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

+ 1 = 6