Dziecko

Jakie ubranko wybrałam na Chrzest Święty Jasia?

25 maja 2017

Chrzest Święty, to wyjątkowy moment w naszym życiu, w życiu naszego Jasia. Chcieliśmy, żeby to był niezapomniany dzień. Z całych sił, starałam się wszystko przygotować jak najlepiej potrafię. A nie było to wcale takie łatwe, jak się na początku spodziewałam. Najwięcej czasu zajął nam  chyba wybór  odpowiedniego terminu.  Co chwila przychodziła nam do głowy inna data. A może w okolicy moich urodzin, a może w rocznicę naszego ślubu…? Ostatecznie, chrzciny zorganizowaliśmy w Wielkanoc. Niestety pogoda nam  nie dopisała. Jednak przecież to nie o pogodę w tym dniu chodzi. To nie ona jest najważniejsza, a Sakrament Chrztu Świętego.

Zamówiliśmy mszę w kościele, znaleźliśmy restaurację, ale pozostał nam jeszcze jeden problem. W co ubrać Jasia? Nie chciałam, aby mój synek miał taki standardowy komplet do chrztu, z białym berecikiem. Każdy ma inny gust i mi się to po prostu nie podoba. Miałam kilka różnych pomysłów i ostatecznie zdecydowałam się na biało – błękitny komplecik. Było to połączenie stylu eleganckiego, ze stylem casualowym.  Dodatki, w postaci granatowej muchy i granatowych szelek dodały Jasiowi klasy, a błękitna, lekko sportowa marynarka dodała luzu i swobody.A teraz przejdźmy do innej kwestii. Bardzo lubię z każdego, ważnego wydarzenia w naszym życiu mieć pamiątkę. Zdjęcia są dla mnie czymś ważnym, czymś wyjątkowym. To dzięki nim, za kilka lat będę mogła przenieść się w czasie i powrócić do tych wspaniałych chwil.  Dlatego też, postanowiliśmy zrobić sesję, w której główną rolę odgrywał oczywiście Jaś.

Ubranka na chrzest kupiłam w sklepie internetowym Szafa Krasnali TUTAJ, bądź TUTAJ. Jakość i wykonanie są naprawdę bardzo dobre, wiec z czystym sumieniem mogę Wam polecić.

A te piękne zdjęcia wykonał dla nas Piotr Czyżewski. To dzięki niemu mamy taką wspaniałą pamiątkę!

 

 

Polub także

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

42 − = 41